Skip to content

Event ‘Van thuis, naar zorg-thuis naar zorghuis’ 25 september 2025

Event ‘Van thuis, naar zorg-thuis naar zorghuis’ 25 september 2025

Event "Van thuis, naar zorg-thuis naar zorghuis"

Hoe ondersteun je cliënten en zorgmedewerkers optimaal bij de overgang van thuis naar zorg-thuis en uiteindelijk naar het zorghuis? En hoe zorg je dat data uit zorgtechnologie en ECD’s op elkaar aansluiten en elkaar versterken?

Op donderdag 25 september 2025 organiseren Bince en InfraHealth het landelijke event: ‘Van thuis, naar zorg-thuis naar zorghuis – Innovatie, data en mensgerichte technologie als motor van verandering

Waarom je dit event niet wilt missen:

  • Break-outs door Bince en InfraHealth met tips & trics uit de praktijk van de gehandicapten- en ouderenzorg
  • Experts uit de zorg delen hun visie op technologie en data in elke stap van de zorgverlening (VPT, MPT, ELV, ZZP)
  • Je spreekt collega’s uit andere organisaties en wisselt ervaringen en ideeën uit

Ouderen wonen minder lang intramuraal, en langer thuis met gebruik van zorgtechnologie. Door de clientreis vanuit meerdere kanten te belichten, ontstaan er nieuwe inzichten voor toekomstbestendig zorg. Het veelzijdige programma staat in het teken van kennisdeling, praktijkvoorbeelden, break-outsessies en ontmoetingen met vakgenoten. Samen verkennen we hoe zorgtechnologie en data niet alleen inzicht geeft, maar ook richting kan bieden aan beter beleid én uitvoering.

Voor wie?

Voor aanbieders in de gehandicapten- en ouderzorg, zoals:
Controllers · Onderzoekers · Beleidsadviseurs · Data- en BI-analisten · Managers IT-Facilitair-Zorg, Bestuurders, Projectmanagers Innovatie, Programmamanagers Healthcare-Digitalisering

Programmaoverzicht:

12.00 – Inloop & lunch
13.00 – Aftrap door Steven van der Ziel Bince & Niek Ferwerda Infrahealth
13.15 – Visie op “Meer met data” door gastspreker

13.45 – Break-outsessies

16.05 – plenaire afsluiting
16.30 – Wat neem jij mee naar huis?
16.45 – Borrel & netwerken

Praktische informatie:

Datum: Donderdag 25 september 2025
Tijd: 12.00 – 17.30 uur (inclusief lunch en borrel)
Locatie: Congrescentrum B&I, Harderwijk (Bouw & Infrapark)

Meld je hier aan voor 1 september. We kijken ernaar uit om elkaar te zien op 25 september!